Produkcja maszyn
PDF Drukuj Email

Produkcja maszyn drogowych oferowanych przez firmę REMASZ realizowana jest głównie poprzez montaż od podstaw każdego pojazdu z gotowych elementów oferowanych na rynku. Tylko niektóre akcesoria wytwarzane są całkowicie w naszym przedsiębiorstwie.

Nasz gotowy produkt w pełni odpowiada wymaganiom jakościowym stawianym tego typu maszynom drogowym i jest konkurencyjny dla maszyn innych światowych firm, zarówno pod względem funkcjonalności, parametrów technicznych, jak i ceny.

produkcja

frezarka

koparka

rozkladarka

Frezarki drogowe Służą do frezowania nawierzchni asfaltowych i betonowych, pęknięć, dziur, garbów, kolein, wykonywania remontów cząstkowych.

Koparki na gąsienicach - maszyna do robót ziemnych, służąca do oddzielania urobku od gruntu i przeniesienia na środki transportowe lub na składowisko.

Rozkładarki do asfaltu Rozkładarki asfaltu twardolanego służą do maszynowego równania warstw asfaltu twardolanego rozgrzaną listwą (lemieszem).

ziemne

walec1

walec1

Walce do prac ziemnych Maszyna do zagęszczania gruntów w robotach ziemnych lub zagęszczania mas nawierzchniowych przy budowie dróg, poprzez nacisk sztywnych lub podatnych kół - wałów podczas jazdy.

Walce kombinowane Są to walce nowej generacji, które powstały z myślą osiągania znakomitych efektów zagęszczania podczas prowadzenia prac drogowych; z powodzeniem znajdują także zastosowanie w małym, średnim i wielkim budownictwie.

Walce tandemowe Są to walce nowej generacji, sztywno ramowe, które powstały z myślą osiągania znakomitych efektów zagęszczania podczas prowadzenia prac drogowych;  z powodzeniem znajdują także zastosowanie w średnim i wielkim budownictwie.

Sprawdź aktualną ofertę.