Części zamienne
PDF Drukuj Email
czesci

Oferta części zamiennych:W naszej ofercie znajdziecie Państwo części zamienne - nowe i używane - do większości typów maszyn drogowych produkowanych przez firmę REMASZ. Jesteśmy także w stanie sprostać specjalnym Państwa oczekiwaniom sprzętowym, sprowadzając w możliwie krótkim terminie - w przypadku aktualnego braku w naszym magazynie - zamówiony przez Państwa element.

Prowadzimy sprzedaż części zamiennych do wszystkich maszyn oferowanych przez REMASZ. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa zapytania ofertowe.
Uprzejmie prosimy o skierowanie Państwa zapytania ofertowego na:
fax: (42) 215 30 33
oraz dołączenie informacji dotyczących:
- nazwy firmy,
- numerów telefonów kontaktowych oraz numerów faksów,
- typu i numeru seryjnego stołu,
- numeru katalogowego części.

Katalogi części zamiennych lub wewnętrzne sieci internetowe producentów, których mamy zaszczyt reprezentować na rynku polskim, zostały usystematyzowane z użyciem  typu i numeru seryjnego maszyny.

Posiadając powyższe dane, znajdujemy numery katalogowe właściwych części i przekazujemy je do dostawców, aby upewnić się, że części, które Państwu zaoferujemy, będą pasować do maszyny jakiej Państwo używają.

Uwaga! Rok produkcji maszyny, jak również oznaczenia podane na częściach zamiennych, wymiary uszczelnień itp., nie są  podawane w katalogach części zamiennych.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prześlemy Państwu stronę z katalogu  z prośbą o pisemne zaznaczenie części, którą jesteście Państwo zainteresowani, a następnie odesłanie nam powyższej informacji faksem lub pocztą elektroniczną. 

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu (42) 215 57 12.

Sprawdź katalog części.

Poprawiony ( czwartek, 19 grudnia 2013 13:30 )