Nasze produkty

Przedsiębiorstwo REMASZ oferuje zarówno nowe, jak i używane profesjonalne maszyny drogowe, zajmuje się serwisem gwarancyjnym, a także naprawami doraźnymi.

frezarka

koparka

rozkladarka

Frezarki drogowe Służą do frezowania nawierzchni asfaltowych i betonowych, pęknięć, dziur, garbów, kolein, wykonywania remontów cząstkowych.

Koparki gąsienicowe Maszyny do robót ziemnych, służące do oddzielania urobku od gruntu i przeniesienia na środki transportowe lub na składowisko.

Rozkładarki asfaltu Rozkładarki asfaltu twardola- nego służą do maszynowego równania warstw asfaltu twardolanego rozgrzaną listwą (lemieszem).

ziemne

walec1

walec1

Walce do prac ziemnych Maszyny do zagęszczania gruntów w robotach ziemnych lub zagęszczania mas nawierzchniowych przy budowie dróg, poprzez nacisk sztywnych lub podatnych kół - wałów podczas jazdy.

Walce kombinowane Są to walce nowej generacji, które powstały z myślą osiągania znakomitych efektów zagęszczania przy pracach drogowych, a ponadto mogą być wykorzystane w średnim i wielkim budownictwie.

Walce tandemowe Są to walce nowej generacji, sztywno ramowe, które powstały z myślą osiągania znakomitych efektów zagęszczania przy pracach drogowych, a ponadto mogą być wykorzystane w średnim i wielkim budownictwie.

Sprawdź aktualną ofertę maszyn używanych, nowych,

 
Nasze usługi

Serwis maszyn drogowychPowadzimy obsługę serwisową  maszyn  drogowych na terenie całej Polski.

Sprzedaż części zamiennychW naszej ofercie znajdziecie Państwo części zamienne - nowe i używane - do większości typów maszyn drogowych.

Wynajem maszyn drogowychOferujemy Państwu możliwość wynajęcia maszyny drogowej praktycznie każdego typu. Sprzedaż używanych maszyn drogowychOferujemy Państwu także zakup używanych maszyn drogowych, a w przypadku realizowania przez Państwo jednostkowych robót - istnieje również możliwość wynajmu maszyn będących w naszej ofercie.

 

znak

Przedsiębiorstwo RemaszOferuje Państwu pomoc w zakresie wyboru, dostosowania maszyn do oczekiwań. Nasi konsultanci czekają na Państwa telefon w godzinach 8:00 - 16:00 w dni powszednie. Również zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby.

REMASZ - ul. Północna 44/48, 95-200 Pabianice
Centrala, tel.: (42) 215 57 12, fax: (42) 215 30 33